MÁTE OTÁZKU?

kontaktujte nás

Zaujíma vás nejaký nezodpovedaný detail?
Chcete sa niečo spýtať?

CHCETE SA PRÍSŤ POZRIEŤ?

príďte na návštevu

Máte vážny záujem o focuso a chceli by ste si ho prísť pozrieť aj naživo? OK, pozývame vás aj na dobrú kávu ;)

ako budeme postupovať?

01.

Dohoda detailov

Vysvetlíme vám všetko do podrobností a dostanete od nás detailný návrh na mieru s takou špecifikáciou, aby sme splnili vaše očakávania na 100%.

02.

Kontrola pozemku

Ak budete s našim návrhom súhlasiť, stretneme sa u vás na pozemku, aby sme skontrolovali terén a dohodli sa na realizácii základov - kto ich spraví a ako.

03.

Podpis zmluvy

Až keď si vyjasníme a odsúhlasíme všetky detaily dodávky, vtedy pristúpime k podpisu záväznej objednávky vo forme jasnej a férovej zmluvy, ktorá bude platiť po zaplatení zálohy - prvej časti ceny.

04.

Výroba na mieru

Výrobný proces trvá približne 8-10 týždňov. Keď budeme hotoví, prídete na finálnu kontrolu. V tomto momente (ešte pred tým, ako všetko naložíme na kamión) bude potrebné doplatiť druhú časť ceny.

05.

Realizácia základov

Počas výroby je ideálny čas na prípravné práce - realizácia základov, príprava elektrickej prípojky a pod. Po dohode vám všetko vieme zastrešiť, ale taktiež si to môžete pripraviť aj svojpomocne.

06.

Doprava na miesto určenia

Skoro finálny objekt prevezieme k vám nákladnou dopravou a na presné miesto určenia vyložíme žeriavom (typ bude závisieť od pozemku a vzdialenosti od cesty, ale toto si všetko upresníme a záväzne dohodneme počas prvotnej kontroly miesta).

07.

Finalizácia na mieste

Po osadení na miesto prebehnú ešte dokončovacie práce, aby bolo všetko tip-top a vaša spokojnosť bola na 100%. Dopravu, vykládku aj dokončovacie práce na mieste vo väčšine zvládneme za 1 deň, ale nikdy nám to netrvalo viac ako 2 dni.

08.

Odovzdanie do užívania

Keď bude všetko hotové, spravíme si spoločnú fotku a odovzdáme vám kľúče výmenou za doplatok poslednej časti ceny spolu s dopravou. Týmto dňom vám začína plynúť záručná doba. 

ste pripravený na prvý krok?

príďte sa pozrieť

obhliadka cez videocall

zavolajme si

napíšte nám